."/> hotelpohoda.mistecko.cz - hotelpohoda.mistecko.czHOTEL POHODA

 
 

hotelpohoda.mistecko.cz

IMG_1438++.jpg
IMG_1438++.jpg
Další podobně střelená akce - zadávám předem datum, abych se polepšila s pozváním na poslední chvíli. Takže 11.11. v 11hodin 11minut. Bližší informace na poslední chvíli Emotikona smile ... tak kdo bude chtít, má čas si zařídit volno ...


A abych byla úplně dokonalá ... tak setkání CHS Z LHOTECKÉ LINIE se uskuteční 12.12.ve 12hodin 12minut ...bližší informace v prosinci . Proběhne vyhodnocení fotosoutěže...kdy vyhlašuji ode dneška do 11.11.2015 druhé kolo zasílání fotografií ze života s vaším Lhotečákem, anebo fotku, kde se objeví pes z Lhotecké linie. Hodnotí se vtip a líbivost fotografie! No a do 1.12.2015 nám posílejte vaše úspěchy, kterých jste dosáhli s vašim psem z Lhotecké linie...výstavy a závody, zkoušky. No a třetí soutěž je pro ty co rádi píšou. Napište příběh jak ovlivnil váš život chlupatec ze Lhotecké linie...co vám dal, co naopak vzal...též zasílat do 1.12.2015 ... stačilo se jen projít a už se těším na příště ...NAPADLO MĚ, KDYŽ JE TAK KRÁSNĚ A JE TAKOVÉ DATUM
10.10. v 10hodin.....no větší bláznivina není....jdu Sse projít s hafany a kdo se chce přidat tak sraz na parkovišti pro všechny kdo se chce projít podzimní přírodou a nemá ted program
A abych byla úplně dokonalá ... tak setkání CHS Z LHOTECKÉ LINIE se uskuteční 12.12.ve 12hodin 12minut ...bližší informace v prosinci. Proběhne vyhodnocení fotosoutěže...kdy vyhlašuji ode dneška do 11.11.2015 druhé kolo zasílání fotografií ze života s vaším Lhotečákem, anebo fotku, kde se objeví pes z Lhotecké linie. Hodnotí se vtip a líbivost fotografie! No a do 1.12.2015 nám posílejte vaše úspěchy, kterých jste dosáhli s vašim psem z Lhotecké linie...výstavy a závody, zkoušky. No a třetí soutěž je pro ty co rádi píšou. Napište příběh jak ovlivnil váš život chlupatec ze Lhotecké linie...co vám dal, co naopak vzal...též zasílat do 1.12.2015 ... stačilo se jen projít a už se těším na příště ...

Z technických důvodů, provoz hotelu dočasně přerušen

Vítejte!

Pohoda je krédo naší činnosti.
Záměrem je vytvořit pohodu pro majitele i jejich pesany...a co to znamená?
Majitel si potřebuje odpočinout, získat novou energii pro své další pracovní nasazení a většinou volí rekreaci ať je to u nás nebo v zahraničí. Některá letoviska však neumožňují čtyřnohým mazlíčkům, aby se rekreace zúčastnili spolu s majitelem, nebo aktivity, které pánička uvolňují a nabíjí ho energií, pro psa nejsou zrovna "relaxem" - horolezectví, potápění, let balónem...
Majitel pak STOJÍ PŘED ROZHODNUTÍM. Není sobecké jet na dovolenou bez mého čtyřnohého kamaráda, beru přeci celou svou rodinu...a v těchto případech poskytujeme naše služby!
Zajistíme pejskovi ten nejlepší možný relax!!! Záleží co majitel chce svému pejskovi dopřát, jakou mu objedná u nás "dovolenou" (pracovní, relaxační apod.), aby byly spokojené obě strany.
Vzájemná pohoda. Majitel odjíždí na dovolenou a jeho čtyřnohý kamarád má před sebou stejný počet dní svého psího radování :-) Díky komunikačním sítí je majitel po domluvě o prožitcích svého psa pravidelně informován! Druhou variantou je fotozáznam z pobytu, který si majitel převezme po skončení dovolené. Naše služby nabízejí různé možností a kombinace! Dodržujeme a respektujeme denní režim, na který je pes v rodině zvyklý. Znamená to, že když jde pán dopoledne do práce a nechává psa doma v klidu, že v tuto dobu rozhodně nevolíme dynamickou aktivitu. V době kdy bývá s majitelem je s námi nebo je ve společnosti jiných snášenlivých psů.
Novinkou je možnost přijet si s pejskem užít buď společnou vycházku, nebo ho nechat vydovádět se s jinými psy, kdy majitel může zvolit jednu z relaxačních terapií pro sebe přímo u nás.

Jak jsme začali?
Hlídání psů přešlo do našich aktivit zcela náhodou. Jako chovatelská stanice zabývající se tehdy především chovem psů vyhověla majitelům psích miminek s pohlídáním jejich čtyřnohých miláčků právě při dovolené nebo při řešení důležité životní situace. Většinou toto hlídání bylo spojené se socializací psa, protože se jednalo převážně o psíky nedospělé a majitele začátečníky. Bavila nás tato práce. Bavilo nás dělat psa přirozeným a přitom poslušným. Říkala jsem majitelům, že je to podobné jako když dítě odjíždí na letní tábor, školu v přírodě či podobnou akci. Díky učení a novým vjemům se pejsek nenudí, nedělá "neplechu" a navíc je mezi svými chlupatými kamarády, kde se též učí jak se chovat, co si může dovolit a co ne.
Příchozí pejskové byli s námi v rodině jako naši vlastní, jako hosti měli dokonce i jistá privilegia. Moji psi tuto roli přijali a ujali se funkce učitelů, přijímají a učí stejně velké psy, ale umí se chovat velmi pozorně i k těm nejmenším. K této činnosti jsou samozřejmě vedení od samého počátku příchodu do naší rodiny.
V případě vlídného počasí tráví společné chvíle hraním na dvoře nebo v zahradě. Na vycházky chodíme společně nebo individuálně, z důvodu pestrosti denního programu. Společná procházka je od 3-10psů na vodítku, kde je zachován jistý režim a řád. Psy na volno o vycházkách z důvodů jejich bezpečnosti nepouštíme (není-li to výslovné přání majitele)!
Další možností je individuální vycházka, většinou v případě, když je pejsek ještě na vodítku neukázněný a táhne, zpravidla stačí pár lekcí, aby se mohl zúčastňovat společné vycházky, při které se pesani respektují, ale zůstávájí v klidu. Pro sportovně založené pejsky s přebytkem energie zařazujeme běh vedle kola, v létě pak plavání. Vše je na domluvě s majitelem.
Důležitou součástí správných návyků je i "požrádelní" siesta. Znamená to v překladu pro nás lidi, po jídle se odpočívá na lůžku. V tuto dobu jsou tedy jednotlivý pejsci od sebe odděleni a krmeni zvlášť. V klidu jsou ponecháni minimálně 2hodiny. U štěňat a mladších psů je doba odpočinku samozřejmě delší z důvodu jejich fyziologického vývoje! Děti přeci taky potřebují spát déle než dospělí.

Po takové psí dovolené odchází od nás spokojený pes, mnohdy se mu od nás ani nechce a to majitele těžce nesli s tím, že na ně zapomněl. Později pochopili, že to tak vůbec není, naopak vztah se psem a rodinou se vylepšil, neboť správně naladěný pán a vydováděný pes jsou ta nejlepší kombinace!!!

A to je náš cíl :-) spokojený pes na jedné straně a spokojený pán na straně druhé ... na druhém konci vodítka, které se při zachování režimu může stát už jen pouhou virtuální záležitostí. Pes je totiž s majitelem dokonale sehrán!!!

Z technických důvodů, provoz hotelu dočasně přerušen

Co zajišťujeme:

- hlídání psů rodinného typu dle požadavků klienta
- společné i individuální vycházky
- tel. informace o pobytu psa v případě potřeby nebo pravidelně na vyžádání
- nadstandartní péči: podávání léků, koupání, úpravu srsti, socializaci štěňat a mladých psů, dopravu zvířat k majiteli, na výstavy, k veterináři
- nadstandardní šlužby: zasílání SMS a MMS, fotodokumentace z pobytu, portréty psů a jiných zvířat, poradenství v oblasti chovu a výchovy, přípravu na výstavy, bonitace -aj.


Co vyžadujeme:

- očkovací průkaz se záznamem o platném očkování proti vzteklině a infekčním chorobám
- deku či podložku s pachem domova (nepranou)
- pevný obojek a vodítko (ne samonavíjecí)

Co doporučujeme:

- rezervaci ubytování předem, jen tak můžeme vyhovět vašim požadavkům
- vlastní krmení, na který je pes zvyklý + odměrku (z důvodu zachování denní dávky) - očkování proti psincovému kašli
- tzv. manuál, rozpis denního režimu, na který je pes zvyklý, pokud režim má
nabízí služby:

-rodinné hlídání psa (pro bezproblémové psy, zvyklé být ve společnosti s majitelem v bytě, přátelská povaha je nezbytná)
pes je zpravidla ubytován v zařízené místnosti nebo žije prostě s námi, záleží na charakteru psa
pohybuje se volně (dodržen klidový režim)
je v kontaktu s našimi psy
socializace probíhá po celou dobu pobytu
+ doplňové služby dle požadavků majitele ...apod. možné po domluvě


klasické hlídání

pes je v kotci, v kotci s výběhem, po domluvě ve výběhu s jinými psy
krmení a venčení dle domluvy, pes je venčen na vodítku individuálně nebo s naší smečkou


socializační pobyt

přijímáme pejsky, kteří mají problémy se zařazením do normálního života, specializujeme se na projevy strachu a nedůvěry
socializace štěňat a dosrostenců
pro psy nesnášenlivé s jinými psy, dětmi a zvířaty


speciální pobyty

hlídání během dne - typ školky (aby pes nebyl v nepřítomnosti majitele sám),
vycházky individuální a společné


doplňkové služby

doprava psa (psa přivezeme a odvezeme)
česání
koupání
úprava srsti stříháním, praktické střihy (neprovádíme střihy na výstavy)
podávání léků
kondiční pobyty (je pejsek tlustý?...pomůžeme vám)
+ další speciální požadavky klienta
Pavel Šimák

Poděbradská 97

Písková lhota 290 01


Tel: 777057682
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one